Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Dębem Wielkim

Rejony socjalne

Starszy specjalista pracy socjalnej – Danuta Bogdanowicz

  • Celinów,
  • Choszczak,
  • Chrośla,
  • Jędrzejnik,
  • Ruda

Starszy specjalista pracy socjalnej – Jolanta Malesa-Gajc

  • Cyganka,
  • Choszczówka Dębska,
  • Choszczówka Rudzka,
  • Choszczówka Stojecka,
  • Dębe Wielkie: ul. Alejowa, ul. Błękitna, ul. Kajetana Rzepeckiego, ul. Lazurowa,
    ul. Leśna, ul. Majowa, ul. Pogodna, ul. Południowa, ul. Pustelnicka, ul. Słoneczna,
    ul. Strażacka, ul. Szkolna, ul. XXX-lecia

Starszy specjalista pracy socjalnej – Urszula Stelmaszczyk

  • Aleksandrówka,
  • Olesin,
  • Dębe Wielkie: ul. Akacjowa, ul. Batalionu "Parasol", ul. Biesiadna, ul. Braci Tabiszewskich,
    ul. Bursztynowa, ul. Dębowa, gen. Jana Skrzyneckiego, ul. Grafitowa, ul. Józefy Fijałkowskiej,
    ul. Józefowska, ul. Kolorowa, ul. Krótka, ul. Marii Bielawiny, ul. Miła, ul. Pastelowa,
    ul. Perłowa, ul. Purpurowa, ul. Poprzeczna, ul. Powstańców, ul. Prądzyńskiego, ul. Radosna,
    ul. Spółdzielcza, ul. Turkusowa, ul. Willowa, ul. 103 Batalionu Strzelców, ul. Zdrojowa

Starszy pracownik socjalny – Anna Szymańska

  • Cezarów,
  • Cięciwa,
  • Gorzanka,
  • Kąty Goździejewskie Pierwsze,
  • Kąty Goździejewskie Drugie,
  • Poręby,
  • Rysie,
  • Walercin,
  • Dębe Wielkie: ul. Adama Mickiewicza, ul. Armii Krajowej, ul. Baśniowa, ul. Brzozowa,
    ul. Cynamonowa, ul. gen. Józefa Hallera, ul. Ignaceho Osucha, ul. Kościelna, ul. Letnia,
    ul. Ogrodowa, ul. Olszowa, ul. Przemysłowa, ul. Stefana Okrzei, ul. Warszawska,
    ul. Wesoła, ul. Zielona, ul. Złota

Specjalista pracy socjalnej – Anna Wróblewska

  • Bykowizna,
  • Teresław,
  • Górki,
  • Kobierne,
  • Ostrów-Kania,
  • Dębe Wielkie: ul. Botaniczna, ul. Gwiaździsta, ul. Janusza Korczaka, ul. Kosmiczna,
    ul. Pedagogów, ul. Marii Konopnickiej, ul. Malinowa, ul. Nadrzeczna, ul. Polna,
    ul. Porannej Rosy, ul. Rumiankowa, ul. Sosnowa, ul. Urocza, ul. Wiosenna, ul. Wiśniowa

Kalendarz

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29

Imieniny

Programy

Dofinansowanie z programu Posiłek w szkole i w domu