Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Dębem Wielkim

Rejony socjalne

Starszy specjalista pracy socjalnej – Danuta Bogdanowicz

  • Celinów: ul. Aleja Pod Lasem, ul. Babiego Lata, ul. Bociania, ul. Karych Koni, ul. Księżycowa, ul. Leśna Droga, ul. Miodowa, ul. Polnych Kwiatów, ul. Różana, ul. Skowronkowa, ul. Szczęśliwa, ul. Świerkowa, ul. Tymiankowa, ul. Zorzy, ul. Żurawia,
  • Choszczak,
  • Chrośla: ul. Jaśminowa, ul. Konwaliowa, ul. Kwiatowa, ul. Lawendowa, ul. Mazowiecka, ul. Nowa, ul. Optymistów, ul. Orzeszkowej, ul. Sasankowa, ul. Tulipanowa, ul. Warszawska, ul. Wrzosowa, ul. Wspólna, ul. Żwirowa,
  • Jędrzejnik,
  • Ruda: ul. Krótka, ul. Leśna, ul. Modrzewiowa, ul. Nadrzeczna, ul. Nowa, ul. Ogrodowa, ul. Osiedlowa, ul. Parkowa, ul. Słoneczna, ul. Sosnowa, ul. Spokojna, ul. Starzeńskiego, ul. Strażacka, ul. Szkolna, ul. Tęczowa, ul. Wspólna, ul. Zaciszna,

Starszy specjalista pracy socjalnej – Jolanta Malesa-Gajc

  • Cyganka: ul. Cicha, ul. Gościnna, ul. Mińska, ul. Polna, ul. Przyjazna, ul. Strażacka, ul. Szkolna, ul. Świętochowskich, ul. Warszawska, ul. Wierzbowa, ul. Wojska Polskiego, ul. Wybranieckich,
  • Choszczówka Dębska,
  • Choszczówka Rudzka,
  • Choszczówka Stojecka: ul. Chabrowa, ul. Warszawska,
  • Dębe Wielkie: ul. Alejowa, ul. Błękitna, ul. Lazurowa, ul. Leśna, ul. Majowa, ul. Pogodna, ul. Południowa, ul. Pustelnicka, ul. Rzepeckiego, ul. Słoneczna, ul. Strażacka, ul. Szkolna, ul. XXX-lecia.

Specjalista pracy socjalnej – Urszula Stelmaszczyk

  • Aleksandrówka: ul. 103 Batalionu Strzelców, ul. Cicha, ul. Długa, ul. Kolejowa, ul. Mazowiecka, ul. Ogrodowa, ul. Parkowa, ul. Polna, ul. Spacerowa, ul. Staropolska, ul. Szklarniowa, ul. Warszawska,
  • Olesin: Armii Krajowej, ul. Autostradowa, ul. Brukowa, ul. Diamentowa, ul. Długa, ul. Dojazdowa, ul. Dworska, ul. Ekologiczna, ul. Jagodowa, ul. Nadrzeczna, ul. Ogrodowa, ul. Pałacowa, ul. Polna, ul. Staropolska, ul. Stawowa, ul. Szklarniowa,
  • Dębe Wielkie: ul. Akacjowa, ul. Batalionu Parasol, ul. Bielawiny, ul. Biesiadna, ul. Braci Tabiszewskich, ul. Bursztynowa, ul. Dębowa, ul. Grafitowa, ul. ul. Fijałkowskiej, ul. Józefowska, ul. Kolorowa, ul. Krótka, ul. Miła, ul. Pastelowa, ul. Perłowa, ul. Purpurowa, ul. Poprzeczna, ul. Powstańców, ul. Prądzyńskiego, ul. Radosna, ul. Skrzyneckiego, ul. Spółdzielcza, ul. Turkusowa, ul. Willowa, ul. 103 Batalionu Strzelców, ul. Radosna, ul. Zdrojowa.

Pracownik socjalny – Anna Szymańska

  • Cezarów,
  • Cięciwa: ul. Brzozowa,
  • Gorzaka,
  • Kąty Goździejewskie Pierwsze: ul. Bliska, ul. Dębska, ul. Podleśna,
  • Kąty Goździejewskie Drugie,
  • Poręby,
  • Rysie,
  • Walercin,
  • Dębe Wielkie: ul. Armii Krajowej, ul. Baśniowa, ul. Brzozowa, ul. Cynamonowa, ul. Hallera, ul. Kościelna, ul. Letnia, ul. Mickiewicza, ul. Ogrodowa, ul. Okrzei, ul. Olszowa, ul. Osucha, ul. Przemysłowa, ul. Warszawska, ul. Wesoła,, ul. Zielona, ul. Złota.

Starszy pracownik socjalny – Anna Wróblewska

  • Bykowizna: ul. Cicha, ul. Jesienna, ul. Leśna, ul. Piastowska, ul. Spacerowa, ul. Wiosenna,
  • Teresław,
  • Górki: ul. Armii Krajowej, ul. Graniczna, ul. Hutnicza, ul. Konopnickiej M., ul. Krótka, ul. Nadrzeczna, ul. Partyzantów, ul. Poniatowskiego J ks, ul. Szkolna, ul. Żwirowa,
  • Kobierne: ul. Borowa, ul. Familijna, ul. Gwiaździsta, ul. Klonowa, ul. Malownicza, ul. Piaskowa, ul. Rodowa, ul. Trakt Dębski, ul. Ułańska, ul. Żwirowa,
  • Ostrów-Kania,
  • Dębe Wielkie: ul. Botaniczna, ul. Korczaka, ul. Kosmiczna, ul. Pedagogów, ul. Konopnickiej, ul. Malinowa, ul. Nadrzeczna, ul. Polna, ul. Porannej Rosy, ul. Rumiankowa, ul. Sosnowa, ul. Urocza, ul. Wiosenna, ul. Wiśniowa.

Kalendarz

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
Sb
Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Imieniny